Sahler Plastik Ltd. Şti. ; 1994 yılından bu yana otomotiv ürünleri ihracatı yapan AK Deniz Otomotiv Ltd. Şti. ve yurtiçi faaliyetlerimizi yürüttüğümüz İnka Otomotiv Ltd.Şti.'den sonra müşteri memnuniyeti ve istenilen kaliteyi sürdürülebilir seviyede sunabilme adına 2000 yılında İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuş olup üçüncü grup şirketimiz olarak üretim sektöründeki yerini almıştır.

 

 

Sahler Plastik; bünyesindeki son teknoloji ekstrüzyon ve enjeksiyon makina parkurları ile termoplastik elastomer ve muhtelif plastikten mamul otomobil yan çıtaları, araca özel vites körük setleri, direksiyon ve muhtelif oto aksamları üretmektedir.

 

2017 yılında yeni bir yatırım kararı alınmış olup 4,5D Araca Özel Havuzlu Paspas üretimine başlanmıştır.

 

Paspaslarımız; prestijli araç üreticisi firmaların tercih ettiği plastik enjeksiyon üretim tekniğinde ve TPE ( Termo Kauçuk ) hammaddeden üretilmektedir.

 

TPE hammaddesi çevre ve insan sağlığı hassasiyeti noktasında medikal sektöründe de yaygın kullanımı olan bir hammaddedir. 

 

 

Sahler 4.5D paspas yüksek üretim teknolojisi, birinci sınıf hammaddesi ve formülasyonu, hassas ölçü alım cihazı ile araca birebir uyumu, dik açılı kenar bariyerleri, innovasyon kültürü, kullanıcı odaklı hassasiyeti ve makul fiyatları ile sadece Türkiye de değil dünyada en iyi olmayı fazlasıyla hak eden ultra plus+ bir üründür.